İçeriğe geç
Ada Apart Kuruluşu

Hakkımızda

Ailemiz

Kumsal Suit bir Ada Apart & Kuşkayası Hediyelik eşya firmasıdır. Amasra’da 1996 yılında Ruhi Özman (1956-2021) tarafından kurulmuş olup, vefatından sonra ailesi tarafından işletilmektedir.

Amasra Kumsal Suit Apart Pansiyon (Ada Apart Şubesidir)
2012

Doğa ve Çevre Sevgimiz

Sanat, doğa ve çevre sevgimizle işlettiğimiz pansiyonumuzda ekolojik ayak izimizi ve su ayak izimizi en az seviyede tutmak için çalışmaktayız…

+2400

yıllık ziyaretçi

+25

yıllık deneyim

+3

Farklı konumda daireler
Farklı konumda Farklı Bir deneyim

Diğer İşletmelerimiz


Ada Apart Kale’den günbatımı manzarası
2 Oda 4 Kişilik

Ruhi Palace

Amasra’nın en iyi manzaralı dairesinde tarih ve deniz deneyimini en iyi şekilde yaşayın. Sanatçıların, müzisyenlerin ve romantik çiftlerin değişilmez adresi…

4 Farklı Balkonlu oda, merkezi konum…

Hostel Amasra

2023 yılı yaz ayında açılacak olan Hostel Amasra’da Van Gogh temalı odalarımıza davetlisiniz.

Değerli Müşterilerimizin yorumları

4,9* Yorumlar

Manzara

Hizmet

Temizlik

Olanaklar

Konum

“… Amasra’ya tekrar gelmeniz için sizi fena motive eden kaliteli, sıcacık, özenli mekan….Fonda dalga sesleri ve muhteşem lokasyonla Sezai Bey’in her daim gülümseyen yüzü ve samimiyetiyle karşılanıyorsunuz. Odanın her eşyası özenli, zevkli, sepete yerleştirilmiş bembeyaz havlular, mis gibi kokan çarşaflar, tertemiz banyo… Manzara eşsiz, kendinizi alamıyorsunuz. İnce ruhlu Tunay Hanım, ilgili, hoş sohbet… Odada su, çay, kahve ikramları, banyoda sizin için konulmuş sabun, şampuan, havlular, terlikler… Ev rahatlığında ve keyifle geçirdiğim anlar için tekrar teşekkür ediyorum..”

Özlen Elif

Manzara

Hizmet

Temizlik

Olanaklar

Konum

“… Odaya girildiği an odanın temizliliği ve düzenliliği göze çarpıyor. Her şey düşünülmüş. Bizi karşılan kişi güler yüzlü be samimiydi. Pansiyonun altında hediyelik eşya bölümü de var. Pansiyona girildiği an sizi güzel ve renkli bir görüntü karşılıyor.

Ramazan Taşörer

Call Now ButtonOda Rezervasyon