Unutamayacağınız deniz manzarasıyla romantik bir tatil sizleri bekliyor!

Yorumlarımız

Ankara’dan Amasra’ya bir motor yolculuğu;

Ismail

Manzara, hizmet, ilgi, alaka, temizlik, ihtiyaç duyabileceğiniz her şey bu kadar guzel olamaz diyerek büyük keyifle konaklayabileceğiniz sahibinin ilgi alakası ust düzey olan mekan. Fotoğraflardan kat kat daha harika. Hiçbir konuda sıkıntı yaşamazsınız, biz yaşamadık. Ne zaman gidersem gideyim tercih edecegim. Hem konum hem manzara ust duzey.

Musa Ekşi

Batı karadenizde tura çıktık.Kastamonu,Sinop,Ayancık,Cide,Amasra ve Zonguldak’a gittik. Her gece bir yerde konakladık.En güzel, en temiz, en yeni ve misafirler için herşeyin düşünüldüğü yer Ruhi beyin pansiyonu idi.Pansiyon denizin dibinde.Deniz mükemmel.Incecik kumu var.Ayrıca pansiyonda çayınızı yudumlarken muhteşem manzarayı seyretmek ayrı bir keyif.Galiba tekrar gelicez.Ruhi beye teşekkür,herkese tavsiye ederim.

Alix

This place is the perfect location. Right in the middle of Amasra, with incredibly beautiful views of the water and surrounding landscape. It is easy to get around on foot to the rest of the town, plus the apartment is off a quiet street so it’s a nice escape from the crowds. The view was definitely the best part!

Joanna

Wow! This house made our trip to Amasra something special. Waking up to the view over the sea was a great start to every day. Kemal was friendly, informative and responsive. I would absolutely recommend this place to anyone spending time in Amasra. Great location, host, and SPECTACULAR views! Five stars!!!

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir