Ankara’dan Amasra’ya bir motor yolculuğu;

Ismail

Manzara, hizmet, ilgi, alaka, temizlik, ihtiyaç duyabileceğiniz her şey bu kadar guzel olamaz diyerek büyük keyifle konaklayabileceğiniz sahibinin ilgi alakası ust düzey olan mekan. Fotoğraflardan kat kat daha harika. Hiçbir konuda sıkıntı yaşamazsınız, biz yaşamadık. Ne zaman gidersem gideyim tercih edecegim. Hem konum hem manzara ust duzey.

Musa Ekşi

Batı karadenizde tura çıktık.Kastamonu,Sinop,Ayancık,Cide,Amasra ve Zonguldak’a gittik. Her gece bir yerde konakladık.En güzel, en temiz, en yeni ve misafirler için herşeyin düşünüldüğü yer Ruhi beyin pansiyonu idi.Pansiyon denizin dibinde.Deniz mükemmel.Incecik kumu var.Ayrıca pansiyonda çayınızı yudumlarken muhteşem manzarayı seyretmek ayrı bir keyif.Galiba tekrar gelicez.Ruhi beye teşekkür,herkese tavsiye ederim.

Alix

This place is the perfect location. Right in the middle of Amasra, with incredibly beautiful views of the water and surrounding landscape. It is easy to get around on foot to the rest of the town, plus the apartment is off a quiet street so it’s a nice escape from the crowds. The view was definitely the best part!

Joanna

Wow! This house made our trip to Amasra something special. Waking up to the view over the sea was a great start to every day. Kemal was friendly, informative and responsive. I would absolutely recommend this place to anyone spending time in Amasra. Great location, host, and SPECTACULAR views! Five stars!!!

 

Join our newsletter

Volutpat vel turpis nulla lorem sed semper. Aliquam sagittis sem libero viverra vehicula nullam ut nisl.

One Comment

  1. PINAR ALYANSOGLU 19 Kasım 2021 at 19:27 - Reply

    4 kişilik aile olarak kaldık. Manzarası mukemmel. Deniz ayaklarinizin altinda sanki. Yataklar inanilmaz rahat, her yer tertemiz. Titizlikle hazirlanmis mutfak malzemeleri mevcut. Daha uzun sure konaklamak isterdik. Ilgi ve alaka cok iyiydi. Fiyat da gayet makul. Sanirim Amasra’ da konaklanacak en iyi apart dairelerden biri. Çok tesekkur ederiz. Bir dahaki seyahatte yine burda kalacagiz.

Leave A Comment